Return to Headlines

3rd 6 Weeks A Honor Roll

2nd Grade

Blake J. Atwell

Camden G. Barnum

Braxen D. Beckett

Jack A. Begole

Olivia J. Bodily

William R. Bradley

Luke T. Chandler

Mayse R. Cloud

Landon C. Cuthbertson

Abagail J. Daw

Grason M. Deel

Kiptyn B. Douglass

Presley R. Durham

Grace E. Favia

Gryphin A. Gage

Emma K. Gambrell

Caleb J. Gonzalez

Hank D. Hood

Samir S. Islam

Kori L. James

Cooper R. Kimball

Logan J. Lopez

Connor M. Maddaford

Elliot A. McEowen

Felix D. Melton

Audrey N. Miller

Noah W. Mitchell

Austin L. Morrison

Andrew H. Orr

Nicolas S. Orta

Axel D. Pendergrass

Jackson K. Powell

Michelle Salinas

Ginger M. Seabourn

Jacob A. Silvia

Ella B. Sturlin

Luke J. Sturlin

Alexander J. Wetz

 

3rd Grade

Adelina L. Amaro

Ebin D. Armstrong

Madyson G. Arredondo

Brody J. Baldwin

Luke W. Barkley

Miles A. Bazan

Liam E. Bowman

Brynn A. Burnett

Brayden A. Burson

Coen P. Campbell

Alexa J. Clinkscale

Collin W. Cook

Lillian G. Cook

Audrey T. Copeland

Knox J. Czajkowski

Iris M. Day

Jordan A. Dobbs

Kamden L. Doty

Sophia R. Dunn

Peyson F. Eades

Jaxon J. Falk

Madalyn N. Fernandez

Heath P. Fore

Phoenix A. Gage

Dylan L. Gray

Kinsley G. Hailey

Lexi B. Hale

Brystal E. Harrison

Ely J. Ibarra

Lily F. Kent

Daphne Q. Kunkel

Bryce C. Lawler

Raelynn C. Lee

Grayson J. McCoy

Preston D. Moore

Kellan L. Norrell

Joshua D. Parker 

Yasmin Renteria

Sophia A. Robinson

Isabella A. Rodriguez

Dallas J. Scholl

Bailey K. Shelley

Mikayla E. Silva

Kayson Z. Smith

Spencer D. Stokes

Elix S. Sucamele

Bay G. Szurgot

Everlee E. Templeton

Everardo R. Torres, Jr.

Pilar Torres

London A. Tyler

Logan M. Walsh

Isabel K. Weatherston

Hayleigh S. Wells

Farrah L. White

Madelin J. Whitehead

Ella R. Wood

Dylynn E. Young

 

4th Grade

Zoe I. Aguilar

Peyton N. Allison

Holden R. Baldree

Addisyn M. Barron

Max A. Bazan

Robert T. Begole

Cwen M. Campbell

Caroline G. Chiarelli

Zeke I. Cloud

Aubree L. Conaway

Talia M. Cruse

Payton M. Deel

Caden A. Dyer

Justin R. Edens

Landon B. Ford

Jack R. Freeman

Kambry G. Greer

Mirabelle A. Grosvenor

Luke D. Halford

Ellie P. Hickman

Holden C. Jones

Jacalynn R. Kellum

Gemma L. Killpartrick

Wyatt C. Kirkland

Avery C. Lampley

Connor P. Marks

Hudson F. Marks

Eli D. Martinez

Jaxon P. Mason

Ellie P. McGee

Zander N. McNair

Steven J. Moore

Sibela M. Moreno

Corrina L. Olds

Brayden C. Pannell

Keaton B. Pannell

Evan P. Perdichizzi

Leslie R. Rains

Madalynn M. Riggs

Rylee M. Rousseau

Navy A. Salinas

Emma D. Serrano

Paxton S. Tuggle

Carter A. Vester

Emmanuelle M. Wilson

Owen D. Woolsey

 

5th Grade

Matthew A. Carter

Caleb M. Clotfelter

Jared N. Collins

Zachary A. Cooke

Graycie E. Coolidge

Kacen R. Eades

Claire E. Gambrell

Ian A. Godwin

Austin M. Green

Elijah R. Guzman

Gauge R. Harman

Pablo A. Helton

Cody C. Hesley

Jackson J. Lopez

Jayden M. Martinez

Caleb W. Mitchell

Xavier D. Roberts

Luke N. Sando

Brandon R. Seabourn

Ashton C. Smith

Kacie R. Smith

Riley J. Steward

Leah H. Trimble

Rylee B. Whitney

Gabrielle M. Wilson